Feb 24th, 2014, 11:09 pm
Babbage wrote:Sziasztok!
tudna valaki linkelni egy olyan igo-t ami megy htc one-on...


Szia!
Holnap feltöltöm, amit én használok, az ONE-on.
Feb 24th, 2014, 11:09 pm
Feb 25th, 2014, 10:30 am
Sziasztok!
Viszonylag rég óta nyomkodom az IGO-t, de akadt olyan, amivel nem vagyok tisztában. Ez az "Útvonaladat-figyelő" kérdés. Ezzel nemigen foglalkoztam még. A menüben az Egyebek > Útvonaladat-figyelő -ben ez látható:
(mondjuk ennek inkább Útvonaladat-figyelő adatai-nak kéne lennie, mert így a menü rendszerben kétszer szerepel ugyanazzal a menü névvel két menüpont is, más tartalommal)

ImageImage

Mit jelent a szürke nyilas, a kék nyilas, és a piros pöttyös adat?
Van, hogy Nyomvonal.. -nak hívja, van amikor az utcanevekkel nevezi el.

Az Egyebek > Beállítások > Útvonaladat figyelő beállításai -ban, mit jelent az Automatikus mentés engedélyezése, és a Nyomvonal mentése? Mi van, ha fordítva pipálom be, vagy ha mindkettőt?

ImageImage

És akkor még itt van a lehetőség az Érkezés a célhoz beállításai-ban, az Útvonal adatok automatikus mentése?

Image

Melyik mi, és hogyan kell ezt, ezeket értelmezni, használni?

És ugye itt van lehetőség az Útvonal beállítások > Egyebek > Útvonal Betöltése > Útvonal kiválasztása
Egy nyomvonalat átneveztem - de már nem emlékszem, melyik mentés is volt bepipálva, és hogy melyik csinálta, de ez az egy látszik csak itt, amit vissza lehet tölteni navigáláshoz:

ImageImage

A Gjak beállítások > További beállítások-ban még ott van az Alternatív útvonaladatok mentése... Ezzel sem tudom, mit kezd.

Az Extra beállítások-ban ott van egy olyan lehetőség, hogy Mentett útvonalak összehasonlítása, na ezt se tudom, mit hasonlítgat össze mivel? De képes 5 nap alatt 3 féle képen tervezni ugyanazt a rövid 7-8km-es útvonalat, és nemigen hasonlítgatja össze a mentettel. (TMC esemény útvonalat módosító adatok nélkül is)

(És ebben még nincs benne az Adatok gyűjtése, ami gondolom - lehet rosszul - az nng-nek menne információ gyűjtéshez, küldéshez)

Ha valaki ezekkel a dolgokkal foglalkozott már behatóbban, és rendesen átlátja, magyarázza el nekem legyen szíves valamennyire részletesen, érthetően, hogy mi mire van, és miért. :)
Feb 25th, 2014, 10:30 am
Feb 25th, 2014, 5:14 pm
Nem tudom járt-e már vki hasonlóképp, de ma majdnem több db-ban végezte a samu tab 2-m, mert ami török verzióval szépen működött többszor is az pár hét kihagyás után, ma el sem indult, indítás után szokásosan kiírta az igo indul, majd fekete képernyő kis ideig és kilép de az appok között futni látszik, ujratelepítettem es ugyan ezt kaptam, erre régebbi mentést vissza ami telepítés után indult és futott, majd leállítás után ujra akartam vmit még nézni és az sem indult el, pedig az elsőt is és a mentést is sokszor használtam így nem vágom mi lehet a bibi, talán az az oprendszer ami szintén nem változott, de ugye android? Lehet tényleg ipad mini lesz ebből, az sosem csinál ilyent, bár az igo-t nem lehet ennyire testre szabni azon, viszont atom stabil! Kicsit kiábrándultam! Ha egy noname vas lenne azt mondom hát azért, de ezen tán mégsem kellene ezt tennie!

UI: A sygic szintén ma bokrosodott meg az sem akar dolgozni, nem is értem, pedig azt is használtam többször is!
Feb 25th, 2014, 5:14 pm
Feb 25th, 2014, 5:28 pm
Babbage wrote:Sziasztok!
tudna valaki linkelni egy olyan igo-t ami megy htc one-on, korábban innen töltöttem le egyet amire azt írták hogy galaxy s3-hoz való, de a felbontása pont megegyezett és működött is. Azóta felraktam egy főzött romot és ezzel már nem indul el az igo, hibával kilép.


Szia!
Ez a decemberi IGO. Eu-t kitöröltem, hogy kisebb legyen a fájlméret, de a magyar térképet benne hagytam. Ha kell, töltsd fel a maps, building, és poi mappákat a törölt térképekkel, és adatokkal. 1920x1080 Full HD felbontás, direkt a HTC ONE-omról. Tapasztaltam, hogy elég kényes első induláskor, ezért javaslom, hogy először sys.txt nélkül indítsd el, és a következő induláskor adj neki rendes sys.txt-t (mellékelve). Múlt hétvégén mentem vele 950 km-t, egész jó volt. A letöltési link lehet, hogy csak egy hétig fog élni, ezt nem tudom.
http://www.filedropper.com/navi
Feb 25th, 2014, 5:28 pm
Feb 25th, 2014, 8:05 pm
Sir_Gunar, miért nem használod ezt a verziót Primo 9.6.7.295756 - Samsung Galaxy Tab 2 19 Apr 2013. Tab2-re van szabva, Olaszban árúlták a kütyüvel .

http://www.igonavigation.com/release/3168

Hibátlanul mükszik.
Feb 25th, 2014, 8:05 pm
Feb 25th, 2014, 9:34 pm
Köszi szépen de ezek is kiválóan működtek, egészen a mai napig csak azóta nem tudom miért elszálltak, pedig hozzájuk sem lett nyúlva, csak más appokat telepítettem rá, amik nem navival kapcsolatosak, (poker, meg pár másik ) erre ez lett, ha nem tudom ujra rendbe tenni akkor legyalulok mindent és rom flash utan megint rákerül majd akkor talán jó lesz.Ha mégsem akkor lehet kipróbálom a linken lévőt, az már az ujabb romhoz volt? Csak mert más lett a képernyő felosztása, ezért sys-t is át kellett állítanom .
Innen mit is kell leszedni?
Feb 25th, 2014, 9:34 pm
Feb 25th, 2014, 10:36 pm
bvc wrote:
Szia!
Ez a decemberi IGO. Eu-t kitöröltem, hogy kisebb legyen a fájlméret, de a magyar térképet benne hagytam. Ha kell, töltsd fel a maps, building, és poi mappákat a törölt térképekkel, és adatokkal. 1920x1080 Full HD felbontás, direkt a HTC ONE-omról. Tapasztaltam, hogy elég kényes első induláskor, ezért javaslom, hogy először sys.txt nélkül indítsd el, és a következő induláskor adj neki rendes sys.txt-t (mellékelve). Múlt hétvégén mentem vele 950 km-t, egész jó volt. A letöltési link lehet, hogy csak egy hétig fog élni, ezt nem tudom.
http://www.filedropper.com/navi


Köszi a feltöltést, feltelepítettem sys.txt nélkül, de csinált magának egy sys.txt fájlt és azzal működik. Igaz még csak a szobában próbáltam az ablak előtt, de többször kiléptem belőle meg vissza és nincs vele baj. Holnap kipróbálom élesben is.
Ezen az oldalon kell neked adnom valami pontot a segítségért?
Feb 25th, 2014, 10:36 pm
Feb 25th, 2014, 11:23 pm
"Ezen az oldalon kell neked adnom valami pontot a segítségért?"

van mindenkinek warez dollárja. Ennek az lenne a célja, feladata, hogy abból jutalmazod aki segített.
Feb 25th, 2014, 11:23 pm

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Feb 26th, 2014, 11:24 am
Sziasztok!

Hungary_NQ_2013.Q3 ez már van?
Feb 26th, 2014, 11:24 am
Feb 26th, 2014, 11:37 am
Van valakinek komplett, működő csomagja Note 3-ra (1080x1920 a felbontás)?
Feb 26th, 2014, 11:37 am

http://mihalyifutar.hu
Feb 26th, 2014, 5:02 pm
Sziasztok!!

wayteq x960bt amivel szenvedtem most olyat csinál,hogy fogja magát kikapcsolásra vált visszaszámol és az utolsó 5 másodpercben visszakapcsol saját magától. igo8 van kártyán. A sys-ben kéne át írni valamit??
Feb 26th, 2014, 5:02 pm
Feb 26th, 2014, 5:37 pm
Írd be ezt hátha segít:
[interface]
shutdown_time=0
Feb 26th, 2014, 5:37 pm
Feb 27th, 2014, 1:16 am
jan76 wrote:Sziasztok!

Hungary_NQ_2013.Q3 ez már van?


Q3 ? Nem tudok róla, hogy ez kijött volna! Azt tudom, hogy két hónapja keringett valami fake link erről, de csak hülyét akart csinálni a populációból valami ráérő szakember.

Ha tévedek helyesbítsen valaki.


_
Feb 27th, 2014, 1:16 am

"Nem az sodor bajba, amit nem tudsz, hanem amit holtbiztosan tudsz, csak épp rosszul."
Feb 27th, 2014, 7:27 am
Jól tudod.
Feb 27th, 2014, 7:27 am
Feb 27th, 2014, 3:15 pm
Van egy olyan gondom,hogy fölteszek Török,Izraeli, vagy a régi jól működő navit 10mp ént eldobja a jelet 1-2 mp re. Holdat folyamatosan lát stabil 10-14 van. HTC One 4.4.2 android van rajta.4.3 al jól működött. Találkozott ilyennel valaki? Mi a megoldás,hogy ne dobálja a jelet. 2 napja ezzel szenvedek . Tudnátok ebben segíteni?Köszi
Feb 27th, 2014, 3:15 pm