Sziasztok!
Lenne egy kérdésem mivel 2 navigációval is ebbe a problémába ütköztem. plajos-fele Israel Nextgent (9.18.27.658108 -- 2016. jun 15) PLajos UX-csomaggal. Táj funtól kapott teljes Primo.
Meg tervezem az utat haza Melbournön keresztül mint köztes pont. Viszont messzire elkerüli az adott települést.Próbáltam többféle útvonal be állítással Próbáltam 2 köztes ponttal,de az eredmény,hogy mindig levisz a HWY ről mellék utakra. Ez most user hiba vagy valamit nem tud a térkép?
- Posts 518
- WRZ$
218.50
- Device Not Specified
Sziasztok,
Tájfun szavaival élve pirosodás ellen Avicsync felhasználóknak.
TomTom 2016.03 ÚJ LICENSE!! 3dl,3dc.fsp és ftr OK!
TomTom 2016.03.license
Köszönjük X6-nak
Csepeli
Tájfun szavaival élve pirosodás ellen Avicsync felhasználóknak.
TomTom 2016.03 ÚJ LICENSE!! 3dl,3dc.fsp és ftr OK!
TomTom 2016.03.license
Baros_Primo_FEU_1503_TT_DEM_POI_ExtPost_AP_CAR_HNR_3D_TTS_PHO_JV_TRUCK_AvanteqTMC_SP_TP74.lyc - 4.600 bytes
Mega_Free_1_Year_Update_FEU_TA_2016_Q1.lyc - 2.968 bytes
Köszönjük X6-nak
Csepeli
- Posts 2
- WRZ$
50.20
Hát most érkeztem vissza Olaszországból. A mérési pontok rendben vannak, de összevissza írja a sebességhatárokat. Típushiba volt, hogy a köd miatti 50-s korlátozásokat bemondta, miközben 130-l lehetett volna haladni. A Q1 sebességei jónak tüntek, csak a mobil mérési pontok esetében volt gondom. A magyar és a szlovén rendben volt. Üdv Z
- Posts 38
- WRZ$
53.90
Sziasztok.
Némi segítséget szeretnék kérni. Telefont váltottam és még mindíg nem az igazi az androidos igo primo. Nem a nextgen, hanem a régebbi.
Az előző telefonrol hoztam át az újra mindent. előszőr azt hittem, milyen egyszerű volt. elindult rendesen, megtervezte az utat és navigál is szépen. Viszont nem csinál save mappát. minden indításnál újra kell konfigurálni mert igy mindent elfelejt. előző készüléken tökéletes volt...
Szereztem egy másikat, ez már teszi a dolgát a fent említett probléma nélkül. De ez sem tökéletes. Az utak keskenyek és a kurzor is elég kicsi. volnba e valami okosság, amit be kéne írni a sys.txt fájlba, hogy kellő méretű legyen az út és a kurzor. Az előző verzió sys fájljával ezek jók, csak ez a sys.txt nem tökéletes ehhez a verzióhoz.
Egy másik probléma, hogfy teljes hangerőn halkan beszél a tts hang és mohabá meg a többi is. Az első indításkor még kiabáltak, aztán a másodiktól már halkabb lett. Autóban menet közben nem érthető. Erre is kéne valami megoldás.
Némi segítséget szeretnék kérni. Telefont váltottam és még mindíg nem az igazi az androidos igo primo. Nem a nextgen, hanem a régebbi.
Az előző telefonrol hoztam át az újra mindent. előszőr azt hittem, milyen egyszerű volt. elindult rendesen, megtervezte az utat és navigál is szépen. Viszont nem csinál save mappát. minden indításnál újra kell konfigurálni mert igy mindent elfelejt. előző készüléken tökéletes volt...
Szereztem egy másikat, ez már teszi a dolgát a fent említett probléma nélkül. De ez sem tökéletes. Az utak keskenyek és a kurzor is elég kicsi. volnba e valami okosság, amit be kéne írni a sys.txt fájlba, hogy kellő méretű legyen az út és a kurzor. Az előző verzió sys fájljával ezek jók, csak ez a sys.txt nem tökéletes ehhez a verzióhoz.
Egy másik probléma, hogfy teljes hangerőn halkan beszél a tts hang és mohabá meg a többi is. Az első indításkor még kiabáltak, aztán a másodiktól már halkabb lett. Autóban menet közben nem érthető. Erre is kéne valami megoldás.
- Posts 343
- Location Melbourne
- WRZ$
84.80
- Device HTC U11
- Posts 2131
- Location Budapest
- WRZ$
2439.60
- Device Samsung Galaxy S3 / S4 / Note3
- OS iOS6
Sokat nem kísérletezhettél vele TomTom 2016.03 De tessék, pl itt:
magnet:?xt=urn:btih:3A64FE111CFA856786A1B1DB2502C7BDA1112858
magnet:?xt=urn:btih:3A64FE111CFA856786A1B1DB2502C7BDA1112858
- Posts 2
- WRZ$
50.30
Sziasztok!
Avicsyncot használok pongo féle skinnel. A galaxy s7 QHD felbontás miatt a sys.txt-ben base_dpi=160 es dpi=480 as bejegyzéssel teljesen jó, látható méretben jelenik meg, egy nagy problémám, hogy a haladási úton megjelenő kanyarodási nyíl mérete baromi nagy vastag ronda!
Segítségeteket kérném milyen bejegyzéssel/ hol kellene valamit átírni, hogy a méretet le tudjam csökkenteni?
A 3d show_guidance_arrow=0 sys.txt-ben nem tünteti el a nyilat, csak, ha a mapstate.ini-ben átírom 1-ről 0ra!
Avicsyncot használok pongo féle skinnel. A galaxy s7 QHD felbontás miatt a sys.txt-ben base_dpi=160 es dpi=480 as bejegyzéssel teljesen jó, látható méretben jelenik meg, egy nagy problémám, hogy a haladási úton megjelenő kanyarodási nyíl mérete baromi nagy vastag ronda!
Segítségeteket kérném milyen bejegyzéssel/ hol kellene valamit átírni, hogy a méretet le tudjam csökkenteni?
A 3d show_guidance_arrow=0 sys.txt-ben nem tünteti el a nyilat, csak, ha a mapstate.ini-ben átírom 1-ről 0ra!
- Posts 2131
- Location Budapest
- WRZ$
2439.60
- Device Samsung Galaxy S3 / S4 / Note3
- OS iOS6
- Posts 2131
- Location Budapest
- WRZ$
2439.60
- Device Samsung Galaxy S3 / S4 / Note3
- OS iOS6
- Posts 51
- WRZ$
36.20
- Posts 343
- Location Melbourne
- WRZ$
84.80
- Device HTC U11
Tájfun wrote:Sokat nem kísérletezhettél vele TomTom 2016.03 De tessék, pl itt:
magnet:?xt=urn:btih:3A64FE111CFA856786A1B1DB2502C7BDA1112858
Sajnálom,de egy egész délutánom erre szántam.A probléma onnan adódik,hogy itt mások a netezési szokások. Pl. a DW oldalát itt meg sem tudom nyitni.Mint ahogy a magnet linkel sem tudok mit kezdeni.A fölötte lévővel sem sok mindent,de azért próbálkozom.THX