Dec 8th, 2016, 4:36 pm
Sziasztok. Osztrák ismerősöm megkért hogy tegyek fel neki primot wayteq x985-re. Tudna valaki küldeni hozzá (kia primo) német nyelvi csomagot és tts hangot? Előre is köszi.
Dec 8th, 2016, 4:36 pm
Dec 8th, 2016, 4:56 pm
Sziasztok!

Kaptam egy Wayteq x820Bt készüléket amin jelenleg sd kártyáról Igo 8 fut. A készülék hibátlanul működik, viszont 2012-s térképek vannak rajta. A netről szedtem le egy 2016.q2-s verziót, bemásoltam a régi térképek helyére, de a gép bekapcsolásakor hibaüzenetként azt írta ki, hogy nem található beolvasható térképek a kártyán.

A fenti készülékhez milyen Igo-t ajánlotok?-jó sima Igo vagy van már jobb verzió is ehhez a készülékhez? esetleg egy működő, letölthető friss programot, a hozzá való térképekkel tudnátok linkelni nekem?

Segítségeteket előre is köszönöm!

További szép napot!
Dec 8th, 2016, 4:56 pm
Dec 8th, 2016, 8:28 pm
Sziasztok.
Egy primot javasolnék. Nemrég tettem egyet: Post: #37652 Posted: 2016 Nov 20, 12:15
Dec 8th, 2016, 8:28 pm
Dec 8th, 2016, 9:09 pm
Szia!

köszönöm a segítséged. #37652 hozzászólásra hol lehet rákeresni? új vagyok ezen a felhasználó felületen nem jöttem még rá :( elkezdtem visszalapozgatni, de a hozzászólások mellett sem írja nekem a sorszámát :( az is sok segítség lenne, ha csak a dátumot leírnád, utána meg tudom keresni. 8)


zsiga68 wrote:Sziasztok.
Egy primot javasolnék. Nemrég tettem egyet: Post: #37652
Dec 8th, 2016, 9:09 pm
Dec 9th, 2016, 5:14 am
Köszönöm a segítségeteket! sikerült telepítenem és keresgélés közben még találtam egy működő 2016.q3-t is a hozzászólásokban :) az erkélyen gyorsan tervez, probléma nélkül működik. Holnap kipróbálom élesben is! Viszont a 2016.q3-ban németországra nem találtam speedcam fileokat, holnap keresgélek még hozzá és akkor minden meglesz amit szerettem volna.
Dec 9th, 2016, 5:14 am
Dec 9th, 2016, 6:15 pm
Impair28 wrote:
Impair28 wrote:Sziasztok!

Még egy kérdésem lenne. Ha a készüléken akarok még futtatni a Nextgen mellett egy Primo-t is, akkor a Primo-s sys.txt-be milyen beállítás kell?
Azt akarom, hogy a Nextgen mappában lévő content adatokat használja a Primo, kivétel persze a global_cfg, lang mappa, mert annak a Primos-nak kell lennie.
Köszönöm a segítséget!

Impair


Sziasztok!

Ezt a részt sikerült megoldanom!
Esetleg amit korábban írtam, abban tudtok segíteni?

Üdv.: Impair


Sziasztok!

Véletlenül kitöröltem a sys.txt a Primo mappából és nem emlékszem, hogy milyen folders beállításokat használtam. :D
Már killódok egy ideje, de nem jövök rá. :?
Van valakinek ötlete?
Dec 9th, 2016, 6:15 pm
Dec 9th, 2016, 6:30 pm
Most kezdheted elölről ha nem készítettél biztonsági mentést.
Dec 9th, 2016, 6:30 pm
Dec 9th, 2016, 6:42 pm
Kezdeném, ha tudnám milyen sys.txt bejegyzés kell.
Igo Nextgen indul, minden ok vele.
Igo Primo indul, de a betöltésnél "Nem találhatók térképfájlok" üzenet fogad.
Sys.txt-be kellene egy olyan bejegyzés, ami a Nextgen\content\map elérési helyre mutat, mert ott vannak a térképek.

Itt találtam a fórumon.

Ezekkel a beállításokkal megint megy a közös mappa használat. :lol:

1. Helyezd át a Primo content\map, content\dem, content\poi, content\building -jének tartalmát át az IGO8 ugyanezen könyvtáraiba.

2. Ha ezzel megvagy, a Primoból ezeket a mappákat töröld le (de, csak ezt a négyet!).

3. Igo sys.txt-jébe írd be az alábbi sorokat:

[folders]
has_secondary_root=0
sdcardpath="\SDMMC\IGO8"

4. A Primo sys.txt-jébe írd be az alábbi sorokat:

[folders]
has_secondary_root=0
sdcardpath="\SDMMC\IGO_Primo"
maps="..\..\iGO8\content\map"
buildings="..\..\iGO8\content\building"
dem="..\..\iGO8\content\dem"
poi="..\..\iGO8\content\poi"


Ennyi.
Értelemszerűen, ha belső memóriából mennek a programok, akkor a SDMMC helyett annak az elérését kell beírni pl. ResidentFlash. Ill. akinek a kütyüje SDMMC helyett SD CARD-nak szólítja a kártyát, akkor erre írja át.
Dec 9th, 2016, 6:42 pm
Dec 10th, 2016, 7:22 pm
Sziasztok!
Olyan problémám van egy androidos autós multimédiás eszközzel,hogy a nexgenben nagyon kicsik a betűk a menüben de igazán navigálás közben zavaró mert nagyon kicsik az utak és az utca nevek (az utcákat cérna vékonyan mutatja) pedig a közelire van állítva,ugyan ezzel a beállítással a telefonon tökéletes.
A sys-ben lehet valamit beírni,hogy javítson a helyzeten? mert ezeken butított android van és nem lehet állítani a betű méreten.
Köszönöm!
Dec 10th, 2016, 7:22 pm
Dec 10th, 2016, 7:54 pm
Emeld meg a dpi értékét mondjuk 240-re. Van olyan ux-ed hogy width_road ?
Dec 10th, 2016, 7:54 pm
Dec 10th, 2016, 8:14 pm
zsiga68 wrote:Emeld meg a dpi értékét mondjuk 240-re. Van olyan ux-ed hogy width_road ?


Nincs benne
Dec 10th, 2016, 8:14 pm
Dec 10th, 2016, 9:06 pm
Köszi!
Tökéletes lett.
Lenne még egy kérdésem,hogy a háttérben miért csak akkor fut ha van megtervezett útvonal?mert próbáltam futtatni a háttérben a kamerák és korlátozások miatt de ahogy lekapcsolom a kijelzőt vagy háttérbe teszem egyből megáll ha nincs tervezett útvonal.
Dec 10th, 2016, 9:06 pm
Dec 11th, 2016, 11:00 am
Megcsináltam helyetted amit neked kellett volna..

A CSAK köszönöm hozzászólás nem engedélyezett. Ráadásul ha te vagy az utolsó hozzászóló és további kérdésed van, akkor az előzőbe írd,(szerkesztést használva) ne egy újba!
Dec 11th, 2016, 11:00 am

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#