Nov 24th, 2016, 8:07 pm
A lang fájlon belül a Dictionary.lang tartalmazza a fordításokat, mindenki kedvére szerkesztheti, ha valami nem érthető.
Nov 24th, 2016, 8:07 pm
Nov 24th, 2016, 8:12 pm
zsiga68 wrote:Szerintem pont abban van a legkevesebb beállítás.Hisz az ux-ekben a menün keresztül lehet a program működését befolyásolni. Pont azért nem szabad egy csomó mindent beírni a sys.txt-be mert akkor nem tudod a menün keresztül kapcsolgatni.


Megint félreértettél :D én arra gondoltam amit a postban küldtél.
Nov 24th, 2016, 8:12 pm
Nov 24th, 2016, 8:24 pm
Csepeli wrote:annyit módosítottam rajta,hogy kivettem a bejelentkezéskor feltünő skorpiót(nem is értem mit keres benne)

Ezért kár volt szenvedni és hekkelni. Miért nem kérdezel...? :lol:
[interface]
skin_vers = 0
scorpio = 0
Nov 24th, 2016, 8:24 pm
Nov 24th, 2016, 9:36 pm
FrankDrebin wrote:A lang fájlon belül a Dictionary.lang tartalmazza a fordításokat, mindenki kedvére szerkesztheti, ha valami nem érthető.

De azért nem ajánlott bárkinek átírni különben teljes káosz lesz. Ha pedig valaki belenyúlna akkor NE ossza meg!
Nov 24th, 2016, 9:36 pm
Nov 25th, 2016, 4:45 am
@Tájfun
ÓÓÓÓ a fene egye meg egy fél napunk ment rá mire megtaláltuk azt a nyamvadt sárga skorpiót,ügyesen berejtve egy (12345) számsor mögé és megcsinálta a fektetett nézetet is hozzá (1234) számmal...... :( Le a kalappal elötted,köszönjük. (akkor annyit csak elértünk vele,hogy a névjegynél most mást ír, az is valami) (iGO Primo Nextgen 9.18.27.676280) ;)
Ül mellettem egy kis programozó srác a m.h neki adtuk oda,de vért izzadt mikor mondtuk neki,hogy mást is ki kellene venni belőle a the_skin_ari_Nextgen.zip-ből (mert nekünk túl színes) szerintem még most is szögeli! ;)

@zsiga68
Köszönöm a Lang-ot,Perfect lett! ;)

Mindenesetre,kezd már alakulni az Arimi skinje,még az alternatívot rendbe tennék,kafa lenne....és klassz,hogy vérge átlátszó minden a képernyőn. Thanks Arimi

Csepeli

@kalos
Köszönöm a munkádat,kalssz lett! ;)
Nov 25th, 2016, 4:45 am
Nov 25th, 2016, 5:06 am
Csepeli wrote:@ kalos
Szia,
Tetszett a Lang ls a Voice fájl benne ;) "Forgalom irányító jelző berendezésnél,fordulja balra" Zsigánál egyszerűbb szerintem:"Jelzőlámpánál fordulj balra"
Minden esetre köszönöm,még annyi,hogy meg tudnád nézni Arimi update csomagját ,annyit módosítottam rajta,hogy kivettem a the_skin_ari_Nextgen.zip -ből a bejelentkezéskor feltünő skorpiót(nem is értem mit keres benne) szóval van benne elég sok angol szöveg amit szeretném,ha átnéznél vagy átnéznézek ;)

Köszönöm

Csepeli


Elkészítve a hiányzó fordítás. ;)
Jelzőlámpás:
Lang és Voice: http://data.hu/get/10128607/lang_es_voice_kl.7z
Nov 25th, 2016, 5:06 am
Nov 25th, 2016, 6:32 am
Sziasztok
A legújabb branding_multibrandlogo_hun_.zip-et keresném.
Tudna nekem valaki segíteni hogy honnan lehet letölteni?
Előre is köszi.
Nov 25th, 2016, 6:32 am
Nov 25th, 2016, 10:54 am
Alul a keresőbe beírod, hogy branding, és az oldal közepén ott is lesz a keresett fájl.
Nov 25th, 2016, 10:54 am
Nov 25th, 2016, 12:17 pm
mazo1 wrote:Köszi Kalos!

Feltelepítettem, de az indítás utás kiírja " Israel.. sajnos leállt".
Korábban volt telepítve a primo, de ezt uninstalláltam, lehet hogy ez zavart be?

Köszi



Csináltam egy frissebb összeállítást:
https://docs.google.com/uc?id=0B-KOAqDpZriqcTlDTFN5S2dRVmM&export=download
Frissítve lang és voice file, hozzáadva az új arimi_default ux_skin, és néhány jelzőlámpás térképszín.
Nov 25th, 2016, 12:17 pm
Nov 25th, 2016, 1:14 pm
Szia!
Marha jó cuccot összedobtál! Végre egy jól működő rendszer. A poik valahogy személyreszabhatók? Például a bankokat, gyorscsótányosokat szeretném kikapcsolni. Köszi a munkád.

Szerk
Megtaláltam: Beállítások - Navigációs nézet - A térkép megjelenítése - Helyek Jelölők.
Egy gond van vele, hogy nem menti el a változásokat.
4.4.2 androidom van, de nem az a gond. Routolt, tudnak írni SD-re az appok. Letörlöm a save mappát, újra létrehozza, az útvonalbeállításokat is megjegyzi, csak azokat a rohadt poikat nem. Ötlet?
Nov 25th, 2016, 1:14 pm
Nov 25th, 2016, 3:42 pm
Sziasztok! A Primo-ban az útelágazás nézet az Xperia M2-mön nem fedte le az egész térképet, hanem álló módban a felét kb, fekvőben a negyedét, szóval lehetett látni a térképet mögötte. NextGen-nél ez most teljes képernyős, le lehet kicsinyíteni valahogy?
Nov 25th, 2016, 3:42 pm
Nov 25th, 2016, 5:16 pm
kalos wrote:Csináltam egy frissebb összeállítást:
https://docs.google.com/uc?id=0B-KOAqDpZriqcTlDTFN5S2dRVmM&export=download
Frissítve lang és voice file, hozzáadva az új arimi_default ux_skin, és néhány jelzőlámpás térképszín.

Szia,
Kicsit szekállak,ha nem haragszol meg nagyon érte....
Arimi csomag
Ahol még angol a szöveg:
Fömenü>Beállítások>Hangbeállítások>Beszédhang>Read the street name......
TTS hang teszt:
Fömenü>Beállítások>Figyelmeztetések>Figyelmeztetési pontok>Bemondás teszt> Itt ha az 1.ikonra (0. id.) kattintok Telepített szupertraffipax az útvonalon.6.ikonra (id.5)kattintok ugyanazt mondja:"Telepített szupertraffipax az útvonalon"
A 0 id.Sebességmérő kamerának kellene lennie,mint ahogy más verzióknál is van.
sys.txt probléma
Dobálja a GPS jelet,tesztelve (Samsung Galaxy S7,Samsung Galaxy S3,Samsung Galaxy J5)hiányzik a sys.txt-ből az alábbi bejegyzés (Tájfun jóvoltából)
[gps]
accept_position_at_precision_change=1
accuracy_workaround=0
location_net=1 ;2
location_gps=1 ;2
background_navigation=1
location_log=0
location_log_filename="gpslog/LocationManager"
min_distance_timestamp=1000
read_total_timeout=500
read_buffer_size=128
discard_dop_level=49.0
gps_fix_ignores_num_satellites=1
min_valid_heading_speed=0
first_valid_precision_distance_threshold=0

[gps_extrapolate]
enabled=1
delay=450
max_delay=1600

[gps.igo_connector]
horizontal_accuracy_treshold=10000
position_validity=-1
restart_listening_interval=0
listen_for_gps_while_log_is_playing=1

Nem teszed bele csak nyavalygás lesz,nekem elhiheted 15.000.- használják az ncore-on ezzel a bejegyzéssel és színte az összes eszközön hasít probléma mentesen.
license
Az iGO_Israel előnye,hogy nem kéri az aktuális térkép licens-ét,tehát teljesen feleslegesen van beletéve az térképek licensei,itt az enyém nézd meg légyszíves,mindhárom térkép szolgáltatót ismeri.;)
Hangalapú keresés nálam a te Lang fájloddal speciel nem működik,állandó jelleggel "Az internet kapcsolat nem elérhető" míg Zsiga Lang-jával probléma mentes.
Sken cserélőt nem használok mert a Pongó speedcam-ja nem kéri a sys.txt-ben a speedcam kiosztást mert benne van eleve,így nem volt még alkalmam kipróbálni a többi verziót,de ami késik nem múlik....;)
Remélem, segíthettem jobbá tenni a csomagodat.;)

Csepeli
Nov 25th, 2016, 5:16 pm
Nov 25th, 2016, 5:47 pm
Nyugodtan használhatsz skin cserélőt, csak tudni kell mi a pongo és mi az arimi speedcam ux bejegyzésigénye. Ami különbség van, azt mindkét csomagban a speedcam ux-ok plugin.ini fájljaiba kell beírni, ami közös az mehet a sys.txt-be (vagy azt is mindkét speedcam ux plugin.ini-ébe)
Nov 25th, 2016, 5:47 pm
Nov 25th, 2016, 6:01 pm
Szia Tájfun,
Köszönöm, Pongó speedcam-jába ott szoktam átírni a Super Camera-ra 11-esre vagy az 5.id-re,de nem akarok ennyire belebonyolódni és míg meg nem oldják,hogy az alternatív útvonal tervezés pld.1000 km távnál 1 perc vagy ideiglenes fagyás a vége, addíg használom PLajos speedcam-ját azzal nem csinálja, mert nem hív le 31 db.id.kategóriát! Ott van a kutya elásva az biztos...

Csepeli
Nov 25th, 2016, 6:01 pm
Nov 26th, 2016, 7:00 am
Hát nem haladok ezzel a fránya Nextgennel. Feltelepítem a Kalos féle csomagot, majd elindítom és egy hibaüzenet felvillan amit el se tudok olvasni mert eltúnik a képernyőről. A Primó-t a telepítés előtt uninstaltam, adatokat töröltem, az igo mappát töröltem. Még az eredeti Miui launcert is visszaállítottam. Mi a csudát ronthattam el?

Telefon_
Xiaomi Redmi 3 S
- nincsen benne sd kártya
- Android verzio 6.0.1
- ram 3GB

(A primo tökéletesen működik)
Nov 26th, 2016, 7:00 am