Jul 20th, 2016, 1:11 pm
392mhz wrote:
Valaki magyarázza már el egy életszerű példán, hogy mi értelme a térképcserélőnek?

Ha HERE térképet használsz és pl: Horvátország, OMIS településen járva appartmant keresel,
kapsz egy címet:menj a "put Skalica akárhány" alá, akkor bizony hoppon maradsz, mert nem ismeri
azt az utcát (az NNG és a TomTom viszont igen )

Ha NNG térképet használsz és meghívást kapsz EGER-be a Sport utcába egy jó kis buliba,
bizony nem találsz oda, csak a HERE térképpel.

Ez két példa, de hidd el sok száz hasonló van!

Na ilyenkor jó a térképcserélő !!!

Aztán olyan is van, hogy "Ostoros településen, Nádas utca" nincs egyiken sem
(legelább öt éve egy lakópark része) Na ilyenkor tényleg felesleges!
Jul 20th, 2016, 1:11 pm
Jul 20th, 2016, 2:02 pm
Sziasztok!
Egy vaper ismerősöm ajánlotta ezt az oldalt, hogy itt tudnátok nekem segíteni stabil GPS-ben (IGO)
Elsősorban telefonra kéne úgy , hogy SD kártyáról lehessen futtatni illetve telepíteni is!
A páromnak meg nekem is Sony telefon van (nekem Z5 páromnak Z2)
androidos rendszerrel 6.0.1 van rajta , és még annyi kéne , hogy HD legyen , német és magyar térkép kell csak,
de azokból viszont a legfrissebb ! Illetve annyi , hogy stabil legyen ne kérjen mobil internetet csak elég legyen neki a GPS bekapcsolása !
A választ előre is köszönöm ! :)
Jul 20th, 2016, 2:02 pm
Jul 20th, 2016, 3:16 pm
Szia.kártyáról nem lehet futtatni, max a térkép fájlokat lehet kitenni a kártyára. Keress rá a karácsonyi primo csomagra. Az minden felbontást támogat.
Jul 20th, 2016, 3:16 pm
Jul 20th, 2016, 3:31 pm
WeatherService_iGO_1.07.5.apk - Az 'útvonal' megadásánál az OK gombra felkínálkozó valamelyik fájlkezelővel ki kell keresni a kívánt iGO/NextGen programot, és abban a data.zip-re kell bökni, ezzel beírta magától, és nem kell kézzel bepötyögni az 'útvonalat'
Jul 20th, 2016, 3:31 pm
Jul 20th, 2016, 4:09 pm
zsiga68 wrote:Szia.kártyáról nem lehet futtatni, max a térkép fájlokat lehet kitenni a kártyára. Keress rá a karácsonyi primo csomagra. Az minden felbontást támogat.



Lehet hogy egy kicsit bunkó leszek , de kérhetnék valami linket ? :)
mivel teljesen idegen nekem ez az oldal...
köszi előre is
Jul 20th, 2016, 4:09 pm
Jul 21st, 2016, 10:08 am
Sziasztok,
iGO Basar-t használok.
Kérdésem, hogy hová menti a program a mentett útvonalakat és az egyéb általam rögzitett adatokat?
Köszi előre is a választ.
Jul 21st, 2016, 10:08 am
Jul 21st, 2016, 1:01 pm
Szia!
Ha a belső tárra telepítetted a programot akkor az iGO_Basar/save/profiles/01/ mappába és almappáiba, ha a külső sd-tárra telepítetted akkor sehova.
Jul 21st, 2016, 1:01 pm
Jul 21st, 2016, 1:14 pm
Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.
Vásároltam egy 6 hónapos, egyszer-kétszer használt x950BT-t.
Jelenleg egy Nav N Go Igo 8.3.4.142975 van rajta.
És egy 2014.12 NNG térkép (150108).

Úgy gondolom ez egy kicsit régi navigáció.
Mit lenne érdemes felrakni rá?

Így kicsit sürgős lenne, mert jövő héten megyünk nyaralni Magyarország+Ausztria.
Minden választ nagyon szívesen meghallgatok és köszönöm szépen a segítségeteket.
Jul 21st, 2016, 1:14 pm
Jul 21st, 2016, 1:27 pm
Hali Mindenki!
@villmoska76 lehet, hogy egy helyen vettük... :) , megszólalásig, idő, kor, verzió, térkép stimmel, Pécsett vettem a hét elején 8 rugóért (10-re tartotta a tulaj). Nem ügyködtem rajta semmit és már megjártam vele a sógorokat. Ma vittem át a havernak, mert Ő, Ők is mennek...
Jul 21st, 2016, 1:27 pm
Jul 21st, 2016, 1:32 pm
plajos wrote:Szia!
Ha a belső tárra telepítetted a programot akkor az iGO_Basar/save/profiles/01/ mappába és almappáiba, ha a külső sd-tárra telepítetted akkor sehova.


Köszi a választ, a belső sd-v van minden, de a megadott könyvtárakban az elmentett néven nem találom az útvonal mentését.
Lehetséges, hogy nem azon a néven menti el, amit megadtam az útvonal mentésénél?
Jul 21st, 2016, 1:32 pm
Jul 21st, 2016, 1:39 pm
@webress. Ezt Baján vette a tulaj. Nálam 10-ért árulta,de 9-ért elhoztam.Összesen kétszer használta a tulaj. Remek vétel.
Úgy gondoltam, hogy jobb lenne egy újabb program. De lehet, hogy hagyom és csak a térképeket frissítem le 2016-ra.
Jul 21st, 2016, 1:39 pm
Jul 21st, 2016, 2:10 pm
Mcfery55 wrote:392mhz wrote:
Valaki magyarázza már el egy életszerű példán, hogy mi értelme a térképcserélőnek?

Ez két példa, de hidd el sok száz hasonló van!

Na ilyenkor jó a térképcserélő !!!

Aztán olyan is van, hogy "Ostoros településen, Nádas utca" nincs egyiken sem
(legelább öt éve egy lakópark része) Na ilyenkor tényleg felesleges!


Tudom hogy a kulonbozo gyartok terkepei nem egyformak.
Ha az egyiken pl. megvan a celpont, de az odavezeto utak vannak tele hibakkal, forditott/rossz haladasi iranyokkal, akkor mivel leszek elorebb?
En Mo-on NNG-t hasznalok, mashol meg Here-t, korabban NNG+Teleatlast-t, mindket kombo bevalt. Horvatorszagban a helyi terkep tobbszor is rossznak bizonyult, a Here sokkal jobb. Ny-Europaban meg tokmindegy, mind jo.
Jul 21st, 2016, 2:10 pm
Jul 21st, 2016, 4:01 pm
Az igo Here helyi keresoje egyebkent mindharom helyet megtalalja, tokmindegy milyen terkep van alatta es onnantol tervezni is tud oda. :-) es net csak a cel kijelolesehez kell, aztan mar nem.
Jul 21st, 2016, 4:01 pm
Jul 21st, 2016, 5:51 pm
Mcfery55 wrote:Aztán olyan is van, hogy "Ostoros településen, Nádas utca" nincs egyiken sem
(legelább öt éve egy lakópark része) Na ilyenkor tényleg felesleges!


Van egy jó hírem. A 2016.03-as TomTom térkép ismeri ezt az utcát, ellenben az említett Sport utcát nem ismeri...
Jul 21st, 2016, 5:51 pm