Dec 17th, 2016, 5:33 pm
Sziasztok, melyik a legfrissebb magyar térlép?
vagy valakinek van linkje egy egész nng kelet európa csomaghoz?
Köszönöm
Dec 17th, 2016, 5:33 pm
Dec 17th, 2016, 6:11 pm
@Orpheus1
Nem tudom én már 5 éve nem használok Firefoxot,Opera már rég száműzte a torrent klienst a böngészőből,akkor most már tudod miért!
Mindegyik torrent fut,még Zsiga tavalyi karácsonyi csomagja is,(kb 30-an futtatjuk velem egyetembe)talán tegyél fe egy torrent kliens és azzal próbákozz,előtte a DHT bekapcsolása nem árt hozzá!

Csepeli
Dec 17th, 2016, 6:11 pm
Dec 17th, 2016, 6:13 pm
magnet:?xt=urn:btih:TQEWDFMHJP2UEMZYNZSYLZXH7HLOGGHI


Az i3 Zsiga!
Dec 17th, 2016, 6:13 pm
Dec 18th, 2016, 3:14 pm
Csepeli wrote:@Orpheus1
Nem tudom én már 5 éve nem használok Firefoxot,Opera már rég száműzte a torrent klienst a böngészőből,akkor most már tudod miért!
Mindegyik torrent fut,még Zsiga tavalyi karácsonyi csomagja is,(kb 30-an futtatjuk velem egyetembe)talán tegyél fe egy torrent kliens és azzal próbákozz,előtte a DHT bekapcsolása nem árt hozzá!

Csepeli



Igen, az agyam eldobtam, amikor a hivatkozásod bedobta a ninitét. Azt szoktam használni, viszont nem szoktam torrentezni, és a firefox beépülő modulja meg ezek szerint egy kalap ..... Nem is értem magam miért nem jutott eszembe a ninite. Na mindegy, az a lényeg, már szedem is, és köszönöm a gyors segítséget.

Boldog karácsonyt előre is kedves fórumozók és legyen szép, vagy szebb a jövő évünk! :)

Köszi mégegyszer, üdv:

Orpheus
Dec 18th, 2016, 3:14 pm
Dec 18th, 2016, 5:25 pm
Sziasztok!
Kérdezném,hogy miért beszél zagyvaságokat a navi. Miért mond egyes szavakat kétszer. Nem buheráltam benne semmi nem csréltem csak a cfg zippet.Viszont már előtte is badarságokat mondott.
Gondolom a lang fájl lehet a ludas mert nem teljesen Magyar a menű találtam benne Angol szöveget. Nincs másik lang fájlom amivel cserélhetném.
Dec 18th, 2016, 5:25 pm
Dec 18th, 2016, 5:43 pm
A lang fálj nem lehet ludas a felolvasásnál,max a hangfájl. A menüknél viszont igen.Nem írtad milyen programról van szó.Mi a verziója, és milyen tts hangmotort használsz.
Dec 18th, 2016, 5:43 pm
Dec 18th, 2016, 6:39 pm
Orpheus1 wrote:
Csepeli wrote:@Orpheus1
Nem tudom én már 5 éve nem használok Firefoxot,Opera már rég száműzte a torrent klienst a böngészőből,akkor most már tudod miért!
Mindegyik torrent fut,még Zsiga tavalyi karácsonyi csomagja is,(kb 30-an futtatjuk velem egyetembe)talán tegyél fe egy torrent kliens és azzal próbákozz,előtte a DHT bekapcsolása nem árt hozzá!

Csepeli



Igen, az agyam eldobtam, amikor a hivatkozásod bedobta a ninitét. Azt szoktam használni, viszont nem szoktam torrentezni, és a firefox beépülő modulja meg ezek szerint egy kalap ..... Nem is értem magam miért nem jutott eszembe a ninite. Na mindegy, az a lényeg, már szedem is, és köszönöm a gyors segítséget.

Boldog karácsonyt előre is kedves fórumozók és legyen szép, vagy szebb a jövő évünk! :)

Köszi mégegyszer, üdv:

Orpheus



Sziasztok,

Még annyit kérnék, kérdeznék, hogy ha van valakinek PLajos féle nanuka brandig.zip., tudna adni egy linket? Nekem bevált, tetszik, de az anyém még 1.2-es verzió, és látom többen írták, 1.5-ös verziót használnak (mondjuk régebbi bejegyzésekben láttam).

Vagy milyen más van, ami jó, működik? 480/272 felbontásom van, wince.

Köszi,
Orph.
Dec 18th, 2016, 6:39 pm
Dec 18th, 2016, 6:57 pm
zsiga68 wrote:A lang fálj nem lehet ludas a felolvasásnál,max a hangfájl. A menüknél viszont igen.Nem írtad milyen programról van szó.Mi a verziója, és milyen tts hangmotort használsz.



Android Primo 2.4 Okt.8.2015 Vocaliser TTS Magyar Eszter(TTS V4) v448964 KL mod 2016,02,05 Program nyelve_Android 2014.04.20
Dec 18th, 2016, 6:57 pm
Dec 18th, 2016, 9:35 pm
Tájfun wrote:Lehet, hogy országúton működik, de nálam ez az izraeli verzió is megbukott. Azt gondolom egy navinál a legfontosabb az útvonal tervezése... Nem tudom mi szerint variálnak a tervezés algoritmusán, de túl sok esetben agyrém amit művel. Felvisz hegyre, kis mellékutakra, ahelyett, hogy a jól járható főúton vinne ahogy a Primo. Mintha értelmét vesztené a 'gyors' 'jól követhető' 'rövid' 'zöld' lehetőség... Ugyanazokkal a beállításokkal még mindig az Avic a legnormálisabb verzió. Ez meg saját tapasztalat.


Eddig egy hónap használattal, a 9.18.27.676280 NextGent használva nekem is beválni látszik az AvicSinc splashscreenes pongo-s verzió. Annyi kérdésem lenne, hogy az útelágazás nézetet lehet kicsinyíteni valahogy, hogy ne fedje le a teljes képernyőt, hanem kisebb téglalap legyen, mint a Primoban?
Dec 18th, 2016, 9:35 pm
Dec 18th, 2016, 10:42 pm
Bár halvány lövésem sincs melyik az az 'AvicSinc splashscreenes pongo-s verzió', de készült rá ux, tessék, nem tökéletes, lehetne rajta finomítani de működik. Arimi skin-hez van külön másik.
Dec 18th, 2016, 10:42 pm
Dec 19th, 2016, 10:15 am
Üdv, Zsiga!
Feltettem a Te általad fémjelzett I3-at egy X985bt-re. Hasít mint a villám. Viszont lépten-nyomon kikapcsolódik a gps vevő :-(
Dec 19th, 2016, 10:15 am
Dec 19th, 2016, 5:07 pm
Sziasztok,
Hát a mai napon megkínlódtam egy 4.4 Androidos 7" Wayteq 995 Maxi-val,ráadásul Primót kértek rá és még jövő hónapban is a rawdisplay-t szögelném,ha nem lett volna meg Tájfun kincset érő gyűjteménye! (köszönöm) Első indításkor az screen_xy="auto" volt állítva,fekvő nézetben indítottam telepítést követően és mindjárt sikítozott a felbontás miatt és rögtön le is állt! Na mondom mi lett,veled te kínai csoda?Átírtam a screen értékeket, akkor meg akkorák voltak a gombok mint ide Lacháza,na akkor data.zip csere 1024x600-ra,már majdnem jó, de a főképernyő kék háttere összeugrott,megint elő Tájfun jól bevált csomagja, ui_android mappa csere ismét 1024x600 felbontás miatt.Mind ezt 3 óra szögelés melett. És az ismerős kérdése? Tartozom valamivel? ;) ÁÁÁÁ hagyd a fenébe. ;)
Szóval aki ilyen vasat vesz szóljon, mert lementettem a teljes motyót.

Csepeli
Dec 19th, 2016, 5:07 pm
Dec 19th, 2016, 7:26 pm
Tájfun wrote:Bár halvány lövésem sincs melyik az az 'AvicSinc splashscreenes pongo-s verzió', de készült rá ux, tessék, nem tökéletes, lehetne rajta finomítani de működik. Arimi skin-hez van külön másik.

Koszonom! Kiorobalom! Az, amiben nincs a neveben Israel, par oldallal elobb talaltam :)
Dec 19th, 2016, 7:26 pm
Dec 19th, 2016, 7:47 pm
Tájfun wrote:Bár halvány lövésem sincs melyik az az 'AvicSinc splashscreenes pongo-s verzió', de készült rá ux, tessék, nem tökéletes, lehetne rajta finomítani de működik. Arimi skin-hez van külön másik.

Na, felraktam a meglevu ux helyere, holnap tesztelem! :)
Dec 19th, 2016, 7:47 pm