Jul 1st, 2016, 7:25 pm
malvin1 wrote:minden okostelefonnak van valamilyen hardveres, vagy szoftveres megoldása az alkalamzások bezárására

Jó duma, de akkor az androidos verzióban miért hagyták benne? :o
Jul 1st, 2016, 7:25 pm

Image
https://bdwteam.hu
Jul 2nd, 2016, 1:22 pm
Sziasztok!

LG G2 mini-re tettem fel az iGO Primo v9.6.22.290143 verziót TTS hanggal. KitKat rendszerről beszélünk, ami önmagában is nehézséget okoz a Primo életrekeltésében, mert a külső SD-t nem engedi írni a programból. Minden jól működik, kivéve a SKIN-t, sehogy nem tudom feltornászni rá. Pedig a skinben az összes képernyőméretet feltüntettem, ami kiolvastattam a Screen Size alkalmazással. Ha a sxs.txt-be behívom az [interface] alá, akkor pedig elszáll hibaüzenettel.

Esetleg valakinek valami ötlete? A skin amúgy: GjAk_v1.10_AriNe-40_2.0.1_RS
Mindenképpen szeretném használni a skint, mert nagyon sok funkciót használok belőle napi szinten. Illetve nem tervezem a Primo verzió lecserélését!

Köszi a válaszokat előre is!
Jul 2nd, 2016, 1:22 pm
Jul 2nd, 2016, 4:10 pm
kisspistajozsef wrote:LG G2 mini-re tettem fel az iGO Primo v9.6.22.290143 verziót.. Minden jól működik, kivéve a SKIN-t, sehogy nem tudom feltornászni rá. Pedig a skinben az összes képernyőméretet feltüntettem, ami kiolvastattam a Screen Size alkalmazással. Ha a sxs.txt-be behívom az [interface] alá, akkor pedig elszáll hibaüzenettel.

Szia!
Nem az [interface] alá kell írni bármit is a skin végett (főleg ha már megy a program), hanem a skin/info.ini - supported_resolutions= sorba. Ott kell szerepelnie a készüléked tényleges bontásának. Kicsit alakítottam rajta: GjAk_v1.10_AriNe-40_2.0.1_RS+ próbáld meg, de ebbe is bele kell írni a bontást. (Ha nem bírsz vele, keress egy olyan bármilyen 2.01-es skin-t amit lát, és annak az info.ini fájlját másold be a gurjon skin-be)
ui: A fentebbi Zsiga 2.4-es verzióhoz való skin-je, kivételesen NE próbáld ki :)
Jul 2nd, 2016, 4:10 pm
Jul 3rd, 2016, 7:28 am
FrankDrebin wrote:
kulesz wrote:Navigacio start gombra gondoltam a cel beadasa utan,TTs pro van az UX-ben,Vocalizer_e.tts_1.0.2.3p apk,Lang:German,Voicetts pro android Next Koba German.

Úticél megadás vagy hely megadása után alul kérdezi: Kijelölés úti célkén > Majd ugyanitt navigáció indítása.
Beállítások > Nyelv és bevitel > Szövegfelolvasó kimenet > Vocalizer TTS - Példa meghallgatása, működik?

Minden OK
Jul 3rd, 2016, 7:28 am
Jul 3rd, 2016, 10:59 am
Tájfun wrote:... Kicsit alakítottam rajta: GjAk_v1.10_AriNe-40_2.0.1_RS+ próbáld meg, de ebbe is bele kell írni a bontást. (Ha nem bírsz vele, keress egy olyan bármilyen 2.01-es skin-t amit lát, és annak az info.ini fájlját másold be a gurjon skin-be) ...
[/quote]

Az általad módosított skint elfogadja a Primo, szuper lett, köszönöm! Csak azt nem értem, hogy mit kellett módosítani ahhoz, hogy beolvassa? A te verziódba semmit nem változtattam, csak bemásoltam és láss csodát, működik. Az én verziómmal 3 órát küzdöttem, de semmi!
Jul 3rd, 2016, 10:59 am
Jul 3rd, 2016, 12:19 pm
kisspistajozsef wrote:Csak azt nem értem, hogy mit kellett módosítani ahhoz, hogy beolvassa? A te verziódba semmit nem változtattam, csak bemásoltam és láss csodát, működik. Az én verziómmal 3 órát küzdöttem, de semmi!

Valószínűleg benne van a készüléked bontása. Használd egészséggel, sok örömöt hozzá.
Jul 3rd, 2016, 12:19 pm
Jul 3rd, 2016, 4:20 pm
Mcrazy wrote:Sziasztok!

Kérek szépen egy kis segítséget.
Régebben valamelyik menüpontban lehetett választani a Kedvencek láthatóságát a térképen.
Ezt valahogy most nem találom. A Térképek-Beállítások-Hasznoshelyek listázásánál megtaláltam, de ott semmire nem reagál. A telefonomon be van jelölve, de nem lehet kivenni a pipát, a tableten meg nem lehet bejelölni. Valakinek 5let?

Előre is köszönöm!

Szia!
Nem egyformán kezelik a kérdést a különböző skin-ek, van amelyikben nem tudod (valamiért) ki-be kapcsolni. Megoldás:
- Mentsd ki a save mappát gépre.
- Megnyitod benne a save\profiles\01\poi_visiblities.txt fájlt
- kell lennie egy ilyen sornak @Favourites||500000|500000 - látható
- javítsd át erre @Favourites||0|500000 - nem lesz látható.
- másold vissza a poi_visiblities.txt fájlt
Ha használod a többi 02,03,04-es profilt, akkor ezt azokban is meg kell tenni ha igény van rá.
Jul 3rd, 2016, 4:20 pm
Jul 3rd, 2016, 6:49 pm
Sziasztok! A SpeedCam_FULL_EU_2016.06.28-ban minden benne van (fix trafi, mobil trafi, szupertrafi, vasúti átjáró)?
Jul 3rd, 2016, 6:49 pm
Jul 3rd, 2016, 8:42 pm
Úgy tudom az Apple visszautasít minden olyan alkalmazás feltöltési kísérletet a Store-ba, amiben fizikai exit gomb van. Dupla Home gomb, majd a kívánt alkalmazás felfelé húzása/kidobása állítja le.
Jul 3rd, 2016, 8:42 pm
Jul 3rd, 2016, 9:07 pm
Tájfun wrote:Szia!
Nem egyformán kezelik a kérdést a különböző skin-ek, van amelyikben nem tudod (valamiért) ki-be kapcsolni. .


Szia!

Megnéztem, de nekem nem is volt benne ez a bejegyzés a poi_visiblities.txt fájlban a Tableten, de ott az összes poi, amiket beállítottam. A telefonomon pedig nincsenek ott a poik, de ott van az általad említett bejegyzés. Most beletettem a Tabletbe is a többi poi bejegyzés mellé és így minden rendben működik. Köszönöm!
Emléxem, hogy amíg nem nyúltam hozzá a poik láthatóságához, addig ott voltak a térképen a kedvencek, majd a szerkesztés közben valszeg ez a bejegyzés eltűnt. Minden eszközömön ugyanazt az Arine skint használom.
Jul 3rd, 2016, 9:07 pm

Üdv: Mcrazy

___________________________________________________________________________
Jul 4th, 2016, 6:16 am
FrankDrebin wrote:Úgy tudom az Apple visszautasít minden olyan alkalmazás feltöltési kísérletet a Store-ba, amiben fizikai exit gomb van. Dupla Home gomb, majd a kívánt alkalmazás felfelé húzása/kidobása állítja le.


Igen, persze ... de ahogy már irtam, ilyenkor "Eszter nem köszön el" :)
Komolyra forditva a szót: gondolom, a PDA-n kilépéskor - az elköszönésen túl - a "Várjon, a kilépés folyaamatban" alatt azért történik egy s más, ami ez esetben nem történik meg.
Jul 4th, 2016, 6:16 am
Jul 5th, 2016, 4:26 am
Szépjóreggelt! A Here q1 fda fájlok inaktívak nálam. Lehet, hogy liszensz gondom van. Amennyiben igen, kérnék egyet. Köszönöm.
Jul 5th, 2016, 4:26 am
Jul 5th, 2016, 6:24 am
Tényleg megjelent az NNG 2016.06-os magyarországi térképe? :O
Jul 5th, 2016, 6:24 am
Jul 5th, 2016, 7:02 am
Sziasztok! Mi okozhatja a fagyást: "Fatal error occurred in main thread. Address: 0x00b33270, Exception: 0xc0000005"
Elég gyakran kell újraindítanom.
Jul 5th, 2016, 7:02 am