Dec 2nd, 2016, 4:33 pm
Akkor miért nem azt idézed be magadtól amiben segítséget kérsz? Ki tudja mikor mit írtál... :shock:
Dec 2nd, 2016, 4:33 pm
Dec 2nd, 2016, 4:38 pm
malvin1 wrote:PLajos féle WinCE_NextGen_9.18.40.638736 (Mappy).
Az vele a problémám, hogy a helység nevek helyett (... közelében) az esetek 90%-ban valami eszméletlen zagyvaságot mond.

Vedd ki a phoneme fájlokat!
Dec 2nd, 2016, 4:38 pm
Dec 2nd, 2016, 5:11 pm
Tájfun wrote:Akkor miért nem azt idézed be magadtól amiben segítséget kérsz? Ki tudja mikor mit írtál... :shock:


Bocsánat. Erről lenne szó!

Minden jól működik az RTA-3000-es TMC-vel. Ha rákattintok a forgalmi helyzetjelentésre, akkor behoz néhány eseményt. A közlekedési eseménybe ki is tudom választani, hogy hol, merre van. De ha rákattintok a mellette lévő Forgalmi térképre, akkor lefagy a progi és újraindul.
Ez mitől lehet? Valami még hiányzik vagy valami beállítási probléma lehet?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Készülék: Wayteq X980 BT
Progi: Igo Nextgen MAPPY verzió Wince

Egyébként a TMC folyamatosan pörgeti a frekvenciákat?
Dec 2nd, 2016, 5:11 pm
Dec 2nd, 2016, 5:37 pm
A NextGen összes verziója több sebből vérzik, az androidos verziók is, de WinCe-n 512MB-os készülék alatt szerintem eleve kár szenvedni vele és csodákra számítani. Ilyen meg nem sok van. Max egy alapprogram ami elmegy kevesebb memóriával. Lehet a TMC feldolgozása már túlmutat a képességeken, de lehet ez még valami hiba is. Meg lehet próbálni másik ux összeállítást, hátha...
Dec 2nd, 2016, 5:37 pm
Dec 3rd, 2016, 8:38 am
Tájfun wrote:A NextGen összes verziója több sebből vérzik, az androidos verziók is, de WinCe-n 512MB-os készülék alatt szerintem eleve kár szenvedni vele és csodákra számítani. Ilyen meg nem sok van. Max egy alapprogram ami elmegy kevesebb memóriával. Lehet a TMC feldolgozása már túlmutat a képességeken, de lehet ez még valami hiba is. Meg lehet próbálni másik ux összeállítást, hátha...


Sikerült ezt is megoldani, köszönöm. Pongo Skint feltettem az UX-el együtt és frankón működik!

Üdv.: Impair
Dec 3rd, 2016, 8:38 am
Dec 3rd, 2016, 9:20 am
Látom PM-et Te se nézel...
Dec 3rd, 2016, 9:20 am
Dec 3rd, 2016, 3:59 pm
zsiga68 wrote:Nem kell feladni,inkább egy másik összeállítást tegyél fel.


Üdv. Feltettem a térkép cserélőt. Térkép csere után azt irja hogy az igo nincs telepitve. Lehet hogy az elérési ut nem jó?
Dec 3rd, 2016, 3:59 pm
Dec 3rd, 2016, 6:29 pm
Ha megcsinálta a cserét akkor a program csomagnév nem jó, azért nem indítja. Nem árt ha a kérdéses programhoz való a cserélő, ha meg lehet választani benne a csomagnevet, a jót kell választani - ha tartalmazza.
Dec 3rd, 2016, 6:29 pm
Dec 3rd, 2016, 7:30 pm
vargakaroly67 wrote:
zsiga68 wrote:Nem kell feladni,inkább egy másik összeállítást tegyél fel.
Üdv. Feltettem a térkép cserélőt. Térkép csere után azt irja hogy az igo nincs telepitve. Lehet hogy az elérési ut nem jó?
Androidon nem használok térképcserélőt csak wince-n. Szóval ebben a kérdésben nem tudok segíteni.
Dec 3rd, 2016, 7:30 pm
Dec 3rd, 2016, 8:25 pm
Tájfun wrote:Ha megcsinálta a cserét akkor a program csomagnév nem jó, azért nem indítja. Nem árt ha a kérdéses programhoz való a cserélő, ha meg lehet választani benne a csomagnevet, a jót kell választani - ha tartalmazza.


Üdvözöllek!
A térképcserélő igo mappát keres viszont nekem igo_israel mappában van a cucc. Ha átnevezem a mappát és a sys folder részét is átirom akkor viszont global_cfg hiányát irja ki és nem indul el.

Egyenlőre itt tartok.
Dec 3rd, 2016, 8:25 pm
Dec 3rd, 2016, 8:47 pm
Na állj!!! Ne nevezgess semmit, főleg a navi mappáját ne, annak iGO_Israel-nek kell lenni, különben lehal a program, hisz ott keresi a fájljait. A cserélőnek totál teljesen mindegy, hogy hol cserél, egy a lényeg, írható legyen a helye, tehát root-olatlanul a belső SD-n legyen a navi program. Ezenfelül ott cserél ahova te beállítod, lényeg lássa a map fájlszerkezetet és bennük a .ch azonosítót. Amikor a térképcserélő látja a térképfájlokat, akkor a cserélőben ott van, hogy 'HR' 'TT' 'TM' 'OT' , ha nem látná, itt vízszintes vonalak lennének, tehát az elérési utat jól adtad meg. Az 'iGO program version' menüben kell kiválasztani a neked kellő, a programod csomagnevét. A legújabb cserélő "mapchanger_nextgen_2.5.apk" ezeket a programokat kezeli (ezeket tudja automatikusan indítani a csere után)

1. iGO Basarsoft, csomag neve "com.basarsoft.igonextgen.javaclient"
2. iGO Avic, csomag neve "jp.pioneer.mbg.avicsync",
3. Avicsync, csomag neve "com.nng.igo.avicsync".
4. Nextgen Israel, csomag neve "com.nng.igoprimoisrael.javaclient",
5. iGO Pioneer, csomag neve "com.nng.igo.pioneer",
6. iGO Navigation, Google Play verzió, csomag neve "com.nng.igo.primong.igoworld".

Neked a 4. kell! Megjegyzem, ha kiveszed a pipát a 'Load iGO'-nál, akkor ugyan nem indítja csere után a programot, de te tudod indítani - a csere megtörténik enélkül is.
Dec 3rd, 2016, 8:47 pm
Dec 4th, 2016, 10:28 am
Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm Tájfun! Ez kimeritő és használható infó. Én alul nem választottam ki semmit hagytam az eredetit. És ezek szerint ez volta hiba.
Még egyszer köszönöm! :)
Dec 4th, 2016, 10:28 am
Dec 7th, 2016, 11:13 am
Sziasztok

Keresek PC-re android emulátort. Tud valaki ilyet, vagy van is valakinek?
Jól működő program kellene.
Honnan lehetne ezt letölteni?

Előre is köszi.
Dec 7th, 2016, 11:13 am